Copyright 2020 - Custom text here


 Építőmérnöki Intézet záróvizsga beosztás

január 20. hétfő 9 óra - 301 terem
1. Balogh Dávid
2. Juhász Ákos
3. Szentpéteri Ákos
4. Szép Viktória
5. Vass Benedek
6. Rácz Péter


január 20. hétfő 8.30 óra - 105 terem
1. Rácz Péter
2. Ágoston Adrienn
3. Bence Dániel
4. Jambrik Bence
5. Szilágyi Adrienn
6. Szondi Szabolcs


 január 20. hétfő 9 óra - 318 terem
1. Adrovitz Judit
2. Bellovits Renáta Katalin
3. Hamburger Máté
4. Hergovits András
5. Mártha Marcell Viktor
6. Nagy Tamás
7. Nagymarczi István

 január 21. kedd 8.30 óra - 301 terem

  1. Balog Mária
  2. Benyó Pál
  3. Bőhm Gergely
  4. Csilics János
  5. Demény Tibor Lajos
  6. Fekete László
  7. Kovács Tibor
  8. Ragács Nikoletta
  9. Samu János

január 21. kedd 8.30 óra - 318 terem

  1. Bányánszky Ákos
  2. Földváry Bence
  3. Kleine Csilla
  4. Márkus Cintia Fanni
  5. Nagysolymosi Ádám
  6. Ráb Dániel
  7. Szabadhegyi Máté
  8. Széll Mónika
  9. Szuchánszki Dorina

 


Tisztelt Hallgatók!

Az Építőmérnöki Intézet 2020. évi téli záróvizsgái 2020. január 20-23. között lesznek.

A záróvizsgára az Építőmérnöki Intézet titkárságán is jelentkezni kell személyesen, munkaidőben,december 16-ig. (Szakmérnök hallgatóknak IS!)

A szakdolgozatok leadási határideje január 6. 12 óra.

A szakdolgozat leadását előzetesen a konzulenssel egyeztessék!

Bosnyákovics Gabriella

 

Bódi Anita

 

Dima András

 

Dr. Dombay Gábor

hétfő 15,00-16,00

csütörtök 10,00-11,00

Dr. Elek Barbara

szerda 12,00-14,00

Dr. Fehárvári Sándor

 

Firgi Tibor

 

Freund Péter

 

Györök László

 

Dr. Horváth-Kálmán Eszter

szerda 16,00-17,00

csütörtök 12,00-13,00

Horváth Katalin

 

Horváth Kund

 

Kaczvinszki-Szabó Vera

 

Dr. Katona János

hétfő 17,00-18,00

szerda 15,00-16,00

Kecskés Gábor

szerda 14,15-15,00

csütörtök 12,015-13,00

Keszeyné Dr. Say Emma

 

Dr. Kerekes Zsuzsanna

szerda 12,00-13,00

csütörtök 17,00-18,00

Kulcsár Béla

kedd 12,00-14,00

Leczovics Péter

 

Mészáros Gergely

 

Mihók Barna

 

Mohai Ágota

hétfő 8,00-10,00

Müller Marianne

 

Dr. Nagy Gyula

kedd 11,00-13,00

Nemoda Ferenc

 

Orsó Renátó

szerda 13,00-14,00

Papp Erik

szerda 15,15-16,00

csütörtök 10,15-11,00

Dr. Putnoki Zsuzsanna

 

Szabó Balázs

 

Dr. Szücs László

hétfő 13,15-15,00

Szűcs Gergely

 

Dr. Talata István

 

Prof. dr. Telekes Gábor

 

Zsitvay Szilárdné

 

Bosnyákovics Gabriella

 

Bódi Anita

 

Dima András

 

Dr. Dombay Gábor

hétfő 15,00-16,00

csütörtök 10,00-11,00

Dr. Elek Barbara

szerda 12,00-14,00

Dr. Fehárvári Sándor

 

Firgi Tibor

 

Freund Péter

 

Györök László

 

Dr. Horváth-Kálmán Eszter

szerda 16,00-17,00

csütörtök 12,00-13,00

Horváth Katalin

 

Horváth Kund

 

Kaczvinszki-Szabó Vera

 

Dr. Katona János

hétfő 17,00-18,00

szerda 15,00-16,00

Kecskés Gábor

szerda 14,15-15,00

csütörtök 12,015-13,00

Keszeyné Dr. Say Emma

 

Dr. Kerekes Zsuzsanna

szerda 12,00-13,00

csütörtök 17,00-18,00

Kulcsár Béla

kedd 12,00-14,00

Leczovics Péter

 

Mészáros Gergely

 

Mihók Barna

 

Mohai Ágota

hétfő 8,00-10,00

Müller Marianne

 

Dr. Nagy Gyula

kedd 11,00-13,00

Nemoda Ferenc

 

Orsó Renátó

szerda 13,00-14,00

Papp Erik

szerda 15,15-16,00

csütörtök 10,15-11,00

Dr. Putnoki Zsuzsanna

 

Szabó Balázs

 

Dr. Szücs László

hétfő 13,15-15,00

Szűcs Gergely

 

Dr. Talata István

 

Prof. dr. Telekes Gábor

 

Zsitvay Szilárdné

 

betonfesztival2019Tisztelt Hallgatók!

Idén 5. alkalommal kerül megrendezésre a BETONFESZTIVÁL.
A szervezők 15 főig idén is ingyenes lehetőséget biztosítottak részünkre.
Jelentkezni lehet 2019. szeptember 16. 14 óráig  Leczovics Péternél, az Építőanyag Szakcsoportnál (gépterem)

Részletes információk >>>

Alkategóriák